Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 18ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.

 
Τρίτη, 02.01.2018 / 17:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Δημήτρης Μασιάς
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχάλης Σωτηρίου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέας Μιχαηλίδης
          4ος Διαιτητής                          :    Χρυσοβαλάντης θεουλή
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μάριος Τσαγγάρης
 
Τρίτη, 02.01.2018 / 18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
          Στάδιο                                      :    ΕΘΝΙΚΟΥ Άχνας
          Διαιτητής                                 :    Βασίλης Δημητρίου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μάριος Καλογήρου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτήρης Βίκτωρος
          4ος Διαιτητής                          :    Λούκας Σωτηρίου
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παναγιώτης Γερασίμου
 
Τρίτη, 02.01.2018 / 19:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινης - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    «da Noi – Αμ/στος / Επιστροφή»
          Διαιτητής                                 :    Αβραάμ Τσούκκας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαράλαμπος Γεωργίου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέας Π. Ανδρέου
          4ος Διαιτητής                          :    Νικόλας Νεοκλέους
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :   Κώστας Καπιτανής
 
Τετάρτη, 03.01.2018 / 17:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΑΡΗΣ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Χρίστος Νικολαίδης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Παύλος Γεωργίου
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Γιώργος Σάββα
          4ος Διαιτητής                          :    Γιάννης Αναστασίου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Αργυρού
 
Τετάρτη, 03.01.2018 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού - ΑΕΛ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Τιμόθεος Χριστοφή
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μάριος Δημητριάδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Όμηρος Τζιωρτζής
          4ος Διαιτητής                          :    Κώστας Ψευδιώτης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Παπαβαρνάβας
 
Τετάρτη, 03.01.2018 / 18:00
ΠΑΦΟΣ FC- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
          Διαιτητής                                 :    Λεόντιος Τράττου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαράλαμπος Χαραλάμπους
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Αριστείδης Χρίστου
          4ος Διαιτητής                          :    Κωνσταντίνος Φωτίου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ανδρέας Ξάνθου
 
Τετάρτη, 03.01.2018 / 19:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    AEK ΑΡΕΝΑ
          Διαιτητής                                 :    Νεόφυτος Νεοφύτου
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Στέλιος Νικήτα
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ιωάννης Λαζάρου
          4ος Διαιτητής                          :    Γιώργος Νικολάου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Ιωάννου