Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 7ης  Αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA ημερομηνίας 14/15/16.10.2017.

 
Σάββατο, 14.10.2017 / 18:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Τράττου Λεόντιος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρας Νίκος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος
          4ος Διαιτητής                          :    Δημητρίου Βασίλης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος
 
Σάββατο,  14.10.2017 / 20:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού - ΑΕΚ Λάρνακας
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σάββα Γιώργος
          4ος Διαιτητής                          :    Μασιάς Δημήτρης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας
 
Κυριακή, 15.10.2017 / 18:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ
          Διαιτητής                                 :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Χαράλαμπος
          4ος Διαιτητής                          :    Δημητρίου Βασίλης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :  Καπιτανής Κώστας
 
Kυριακή, 15.10.2017 / 19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας - ΑΛΚΗ Ορόκλινης
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Ψευδιώτης Κώστας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαραλάμπους Χαράλαμπος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχαηλίδης Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Νικολάου Γιώργος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παπαβαρνάβας Μιχάλης
 
Κυριακή, 15.10.2017 / 20:00
ΑΕΛ Λεμεσού - ΠΑΦΟΣ FC
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Τσούκκας Αβραάμ
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοκλέους Νικόλας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης
 
Δευτέρα, 16.10.2017 / 19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου - ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
          Στάδιο                                      :    «Da Noi – Αμ/στος / Επιστροφή
          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Λαζάρου Ιωάννης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          4ος Διαιτητής                          :    Χρίστου Ν. Χρίστου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καϊλης Πανίκος