Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 6ης  αγωνιστικής της Β’ Φάσης του Πρωταθλήματος CYTA.

 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 14.04.2018 / 17:00
ΑΕΛ Λεμεσού - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Χαράλαμπος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Τούρος Δώρος
          4ος Διαιτητής                          :    Αναστασίου Γιάννης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης
 
Σάββατο, 14.04.2018 / 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ Αμμοχώστου - ΑΕΚ Λάρνακας
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤ. ΠΑΠ/ΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Χριστοφή Τιμόθεος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Ψευδιώτης Κώστας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης
 
Κυριακή, 15.04.2018 / 19:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοκλέους Νικόλας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :   Τσαγγάρης Μάριος
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 14.04.2018 / 17:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γιώργος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          4ος Διαιτητής                          :    Δημητρίου Βασίλης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης
 
Κυριακή, 15.04.2018 / 18:00
ΠΑΦΟΣ FC - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ»
          Διαιτητής                                 :    Θεουλή Χρυσοβαλάντης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σάββα Γιώργος
          4ος Διαιτητής                          :    Κώστα Ροβέρτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παπαβαρνάβα Μιχάλης
 
Δευτέρα, 16.04.2018 / 19:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινης - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
          Στάδιο                                      :    «DA NOI Αμμόχωστος/Επιστροφή»
          Διαιτητής                                 :    Κωνσταντίνου Ανδρέας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Καλογήρου Μάριος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ξενοφώντος Χαράλαμπος
          4ος Διαιτητής                          :    Τράττου Λεόντιος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας